Süt ve Mamullerine Yönelik Ekipmanlar

Gıda sektörüne ve özellikle de süt ve mamulleri üretimine yönelik ekipman üretimi, tedariki ve anahtar teslimi süt işleme tesisi kurulmasında, öncü olan MILKMAN’ın temelleri, 1981 yılında atılmıştır. Tecrübesiyle bugüne kadar Türkiye dahil 5 kıtada müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip MILKMAN, müşteri ihtiyacını en iyi şekilde belirleyip, buna yönelik en doğru çözümü bulmadaki uzmanlığı, kaliteli hizmeti ve dürüst çizgisiyle bugünlere ulaşmıştır.

 

Sakarya, Türkiye`deki tesislerinde, gıda sektörüne yönelik proje, üretim, montaj, satış, uygulama, eğitim ve servis bölümleriyle dört dalda faaliyetlerini sürdürmektedir. Süt endüstrisine yönelik olarak, süt toplama ve soğutma merkezleri için komple hatlar, süt alım ve pastörizasyon hatları, pastörize içme sütü, süt hatları; yoğurt, ayran ve kefir hatları; beyaz peynir, lor, kaşar, gouda, mozerella, chaddar, hellim, krem peynir gibi bir çok peynir çeşidi için üretim hatları; meyve suyu, reçel, marmelat ve pekmez üretim hatlarıyla dondurma ve sütlü tatlı üretim hatları yapmakta; meşrubat, kolalı içecekler, çikolata, margarin, salça vb. üretimi yapan işletmeler için özel ekipman temini ile gıda sektörüne yönelik anahtar teslimi modern tesisler kurmaktadır.

 

JEGAND DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Milkman markasının Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya Federasyonu`nun tek yetkili firmasıdır. Ayrıca Kanada ve Afrika kıtasında da çalışma yapmaya yetkilidir.

 


ÜRÜNLERİMİZ

Ayran ve Yoğurt Sütü Dolum

Homojenizatör

Mayalama Teknesi

Pastarizasyon Ünitesi

Soğutma Tankı

Süt Pompası

Yoğurt Sütü Dolum Makinası